Opublikowano

Bateria prysznicowa w kolorze czarnym – jaki model wybrać?

Już kolejny rok z rzędu czarne baterie prysznicowe wydają się być na całkowitym topie, jeżeli chodzi o popularność wśród naszych klientów. Nie ma się jednak temu co dziwić, ponieważ zarówno czerń w świecie mody, jak i w łazience – zdaje się pasować praktycznie do wszystkiego. Wybierając czarną baterię prysznicową możemy dobrać do niej w zasadzie dowolne kafelki. Jaki jednak model czarnej baterii prysznicowej wybrać? Który styl będzie w naszym przypadku najlepszy?

1. Czarna deszczownia

Ten model będzie z pewnością pasować do łazienki, w której ma królować styl retro lub vintage. Jej duża, okrągła deszczownia nadaje całości niepowtarzalnej klasy. Metalowa słuchawka prysznicowa jest w całości wykonana z malowanego na czarno mosiądzu – w ofercie sklepu są również czarne baterie prysznicowe, ze słuchawkami posiadającymi biały, wyróżniający się element. Najważniejszy jest jednak w tym modelu korpus, czyli element posiadający kurki do regulacji wody. To właśnie on, nie licząc dużej deszczownicy, nadaje całości stylu retro/vintage. Piękne kurki, przełącznik ze stylową dźwignią i długa spłaszczona na końcu wylewka prezentują się zjawiskowo. Koniecznie należy dodać, że jest to model dedykowany raczej nad wannę lub do kabiny prysznicowej, zaopatrzonej w brodzik – głównie z uwagi na obecność wylewki/kranu. Baterię prysznicową Czarna Deszczownia znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

2. Czarna Płaska Deszczownia Bez Wylewki

Kolejnym modelem z naszej oferty, ale tym razem o nieco delikatniejszej budowie, jest Czarna Płaska Deszczownia Bez Wylewki. Także i w tym przypadku ta czarna bateria prysznicowa będzie idealnie pasować do stylu retro lub vintage. Warto tu zwrócić uwagę na stylowe kurki korpusu oraz brak wylewki, przez co ten wariant będzie doskonały do kabiny prysznicowej. Niska, czarna deszczownica powoduje, że ten model baterii prysznicowej jest bardzo subtelny, ale jednocześnie zachowuje swój unikalny, retro-charakter. Baterię prysznicową Czarna Płaska Deszczownia Bez Wylewki można bez problemu odnaleźć w naszym sklepie.

3. Płaska Deszczownia i Nowoczesna Wylewka

Ostatnim modelem na który pragnę zwrócić waszą uwagę, jest Płaska Deszczownia i Nowoczesna Wylewka. Jak sama nazwa wskazuje, mamy w tym przypadku do czynienia z czarnym zestawem prysznicowym, ale w wydaniu nowoczesnym. Na nowoczesny charakter wskazuje tu przede wszystkim korpus/wylewka, która będzie doskonale pasować do każdej, nowoczesnej łazienki, posiadającej armaturę w kolorze czarnym. Całość komponuje się świetnie z okrągłą, płaską deszczownicą. Należy pamiętać, że ten model jest idealny głównie nad wannę lub nad brodzik prysznicowy – a to głównie ze względu na obecność kranu na korpusie. Czarny zestaw prysznicowy Płaska Deszczownia i Nowoczesna Wylewka znajdziesz w naszym sklepie.